HABERLER

7143 SAYILI BAZI ALACAKLARIN YENİDEN YAPILANDIRILMASI KANUNU HK.


Bilindiği üzere, 18.05.2018 tarihinde 30425 sayılı resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 7143  sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun, 10.maddesi 10.fıkrası ile 5362 sayılı Esnaf ve Sanatkârlar Meslek Kuruluşları Kanunu kapsamına giren borçların yeniden yapılandırılması Resmi Gazete ’de yayımlanmış ve yayımı tarihinde yürürlüğe girmiştir. 

Bu çerçevede aidat borcu bulunan üyelerimiz 31 TEMMUZ 2018 tarihine kadar odamıza müracaata bulunarak 7143 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanundan faydalanabilirler.

 


AVRASYA’NIN EN BÜYÜK MOBİLYA YAN SANAYİ, AHŞAP VE ORMAN ENDÜSTRİSİ FUARI OLAN ULUSLARARASI AĞAÇ İŞLEME MAKİNESİ, KESİCİ TAKIMLAR, EL ALETLERİ FUARI VE INTERMOB ULUSLARARASI MOBİLYA YAN SANAYİİ,  AKSESUARLARI, ORMAN ÜRÜNLERİ VE AHŞAP TEKNOLOJİSİ FUARI 28.YILINDA TÜYAP’TA SEKTÖR PROFESYONELLERİNİ BİR ARAYA GETİRDİ.


Reed Tüyap tarafından eşzamanlı olarak düzenlenen 28. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve 18. Uluslararası Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı, mobilya ve ahşap endüstrileri temsilcilerini 10 Ekim 2015 tarihinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ağırladı. Oda Başkanımız Halil AKBULUT fuar ile ilgili değerlendirmesinde şu ifadelere yer verdi. “Türkiye’deki tüm sektör temsilcilerinin Ahşap ve mobilya endüstrilerinin Avrasya’daki en büyük buluşması olan sektörün beklentileri doğrultusunda endüstrinin en geniş katılımla buluştuğu tek organizasyon olma özelliğini sürdüren TÜYAP fuarı 10 EKİM 2015 CUMARTESİ günü kapılarını açarak sektör profesyonellerini bir araya getirdi. Makineden, aksesuara, kimyasallardan, yarı bitmiş ürünlere geniş ürün yelpazeleri ile mobilya sektörünün tedarik zincirini büyük ölçüde kapsayan, küçükten büyüğe tüm mobilya üreticilerinin yeni ürünlerini ve teknolojilerini görmek, yeni tedarikçiler bulmak ve alım yapmak için beklediği Ağaç İşleme Makineleri ve İntermob fuarlarına, Reed Tüyap Fuarcılığın desteğiyle ve üyelerimizin gösterdiği büyük ilgi ile katılmanın gururunu yaşıyoruz dedi. Fuara Odamız adına 4 otobüs ile katıldıkları belirten Başkan Halil AKBULUT fuar yetkililerinden almış olduğumuz bilgilere göre Fuara 29 ülkeden 897 firma ve firma temsilcisi katılarak makine ve üretmiş oldukları ürünlerini sergilediklerini ve açılan stantların üyeleri açısından çok önemli olduğuna dikkat çekti. Fuarda sergilenen yeni ürün mobilyalar ile son teknoloji ağaç işleme makinelerini yerinde inceleme fırsatı bulan üyelerimiz firma temsilcileri ile görüş alış verişinde bulunarak Ağaç İşleme Makinesi, Kesici Takımlar, El Aletleri ve Mobilya Yan Sanayi Aksesuarı aldılar dedi.” Son olarak Ülkemizin katma değeri en yüksek olan sektörler arasında yer alan, mobilya ve ahşap sektörünün en önemli buluşması olan Ağaç İşleme Makineleri ve İNTERMOB Fuarlarının, günümüzün rekabetçi koşulları ve yeni teknolojilerinin değerlendirilmesine yönelik bir bilgi paylaşımı merkezi olduğunu söyledi.
(FUAR İLE İLGİLİ GÖRÜNTÜLER FOTO GALERİDE.)


TÜYAP İSTANBUL PANCERE, İSTANBUL CAM VE İSTANBUL KAPI FUARI DEĞERLENDİRMESİ.

TÜYAP Tüm Fuarcılık A.Ş. tarafından 16. Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler ile eş zamanlı yapılan 5. Cam Ürünleri ve Uygulamaları Üretim-İşleme Teknolojileri ve Makineleri Fuarı, 7. Uluslararası Kapı, Kepenk, Kilit, Panel, Pano, Bölme Sistem ve Aksesuarları fuarı 11 Mart 2015 tarihinde kapılarını bir kez daha sektör temsilcilerine açtı. Başkanımız yaptığı değerlendirmede Fuara 30 ülkeden 696 firma ve firma temsilcisinin makine ve üretmiş oldukları ürünlerini sergilediklerini ve açılan stantların üyeleri açısından çok önemli olduğuna da dikkat çeken Başkan Halil Akbulut fuarda sergilenen yeni ürün Panjur ve Cephe Sistemlerinden Kapı ve Kepenk Sistemlerine birçok tamamlayıcı ürün ve makineleri yerinde inceleme fırsatı bulduk. Sektöre yeni pazarlar sunmak için pazarlama ağını genişleten ISTANBUL PENCERE, İSTANBUL CAM ve İSTANBUL KAPI fuarına ilk gün katılmamıza rağmen yurtiçi ve yurt dışından gelen sektör profesyonelleri tarafından yoğun ilgi gördü. Kalabalık bir heyet ile katıldığımız ISTANBUL PENCERE, İSTANBUL CAM ve İSTANBUL KAPI fuarına gelişen, değişen müşteri taleplerini karşılamak için markalaşan, ar-ge çalışmalarına hız veren ve geleceğini şekillendirmek isteyen üyelerimiz katılımcı firma ve firma temsilcileri ile görüş alışverişinde bulundular. Fuarın ilk günü olmasına rağmen firma temsilcileri tarafından gördükleri ilgiden dolayı memnuniyetini belirten Başkan Halil AKBULUT fuara ilgi gösterip katılan üyelerine teşekkür ederken Tüyap Tüm Fuarcılık A.Ş.’ yede Odamıza sağladığı katkıdan dolayı ayrıca teşekkür etti ve ekledi üyelerim için ne gerekiyorsa en iyisini yapmaya devam edeceğim dedi.


ÜYELERİMİZ İLE ŞANLIURFA BALIKLIGÖL GEZİMİZ.


DEVAMI FOTO GALİRİDE.


19-23 KASIM 2014 GAZİANTEP MOBİLYA, DEKORASYON, ORMAN ÜRÜNLERİ VE MOBİLYA AKSESUARLARI FUARI


DEVAMI FOTO GALİRİDE.

EREXPO Fuarcılık A.Ş. tarafından bu yıl ilki düzenlenen MOBEF Mobilya, Dekorasyon, Orman Ürünleri ve Mobilya Aksesuarları Fuarı 19-23 Kasım 2014 tarihleri arasında Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezinde gerçekleştirildi. Oda olarak ilimizden 2 otobüs ile Gaziantep Mobef Fuarına katıldıklarını belirten Başkan Halil AKBULUT üyelerine gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkür ederken fuarında değerlendirmesini yaptı. “Mobilya sektörüne yönelik Gaziantep’ teki ilk ihtisas fuarı olma özelliği taşıyan MOBEF’ in 130 yerli ve yabancı firmanın katılımı ile 19-23 KASIM 2014 tarihleri arasında Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezinde gerçekleştirildiğini söyledi. Firmanın ilk yurtiçi organizasyonu olan MOBEF fuarı yerli üretici firmaları yanı sıra başta Balkan ve Orta Doğu ülkeleri olmak üzere birçok yabancı firmaları da bu fuarda ürünlerini sergileme fırsatı bulmuştur.” dedi. Mobilya konusunda bölgenin önemli üretici ve ihracatçı firmaların katıldığı Mobef Mobilya, Dekorasyon, Orman Ürünleri ve Mobilya Aksesuarları Fuarı, sektöre ve bölgeye yeni bir ivme kazandırmıştır. Fuarda Ev Mobilyalarından Ofis Mobilyalarına, Bahçe Mobilyalarından Mutfak Mobilyalarına, Banyo Mobilyalarından Mobilya Aksesuarlarına, Orman Ürünlerine kadar birçok ürünü yerinde görme ve inceleme fırsatı bulduk. Gaziantep başta olmak üzere Güney Doğu Anadolu bölgesinden, Ege Bölgesine, İç Anadolu Bölgesinden, Akdeniz Bölgesine, Marmara Bölgesi ve Doğu Anadolu Bölgesinden yerli ziyaretçiler katılmıştır. Başkan Halil AKBULUT fuar esnasında şahsıma ve üyelerime yakın ilgi gösteren Gaziantep Mobilyacılar Odası Başkanı Sayın Ali KUTLU’ ya teşekkür ederken, Mobef Fuarının organizatör firması EREXPO Fuarcılık A.Ş. Müdürü Sayın Erdal USTA’ yı ve Ege Bölgesi sorumlusu Sayın Nihat ERŞAP’ ı gösterdikleri yakın ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ederken plaketlerini de takdim etti.


27.AĞAÇ İŞLEME MAKİNELERİ, KESİCİ TAKIMLAR, EL ALETLERİ FUARI VE 17. ULUSLARARASI MOBİLYA YAN SANAYİİ AKSESUARLARI, ORMAN ÜRÜNLERİ VE AHŞAP TEKNOLOJİSİ FUARI 


DEVAMI FOTO GALERİDE. 

27.Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve 17. Uluslararası Mobilya Yan Sanayii Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarları 27 Eylül-1 Ekim 2014 tarihleri arasında Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi Büyükçekmece İstanbul’da kapılarını bir kez daha açarak sektör temsilcilerini bir araya getirdi. Denizli Marangozlar ve İnşaatçılar Odası her yıl düzenlenen Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob Fuar organizasyonuna üyeleri ile beraber 3 otobüs ile katılım sağladı. Başkan Halil AKBULUT yaptığı yazılı açıklamada “Türkiye’deki tüm sektör temsilcilerinin Ahşap ve mobilya endüstrilerinin Avrasya’daki en büyük buluşması olan sektörün beklentileri doğrultusunda endüstrinin en geniş katılımla buluştuğu tek organizasyon olma özelliğini sürdüren TÜYAP fuarı 27 EYLÜL 2014 CUMARTESİ günü kapılarını açarak sektör profesyonellerini bir araya getirdiğini söyledi. Ülkemizin katma değeri en yüksek olan sektörler arasında yer alan, mobilya ve ahşap sektörünün en önemli buluşması olan Tüyap fuarına üyelerimizin gösterdiği büyük ilgi ile katılmanın gururunu yaşıyoruz dedi. Ağaç İşleme Makineleri ve İNTERMOB Fuarları, sektöre ışık tutan konular üzerine düzenlenen etkinlikler ile günümüzün rekabetçi koşulları ve yeni teknolojilerinin değerlendirilmesine yönelik etkin bir bilgi paylaşım merkezi olduğunu söyledi. Başkan Halil AKBULUT yaptığı değerlendirmede bu yıl 14 salonda 120.000 m2 kapalı alanda sektörün iç ve dış potansiyeline yön veren 30 ülkeden yaklaşık 1000’ e yakın yerli ve yabancı firma ve firma temsilcileri bu fuarda katılımcı olarak yerlerini aldıklarını ve en son teknolojiye sahip ağaç işleme makineleri ve ürünleri Ağaç İşleme Makinesi 2014 ve İntermob 2014 fuarında endüstri zirvesinde vitrine çıktığını söyledi. Sundukları eşsiz iş fırsatları ile uluslararası pazarlara erişim sağlayan ve ağaç İşleme makinelerinden, orman ürünlerine, mobilya aksesuarlarından oturma grubu ve yatak üretimi malzemelerine, tamamlayıcı ürünlerden el aletlerine sektörün tüm ürün ve hizmetlerini kapsayacak geniş bir yelpazeyi bir araya getiren bu büyük organizasyonda üyelerimizde yeni ürün mobilyalar ile son teknoloji ağaç işleme makinelerini yerinde inceleme fırsatı bulup firma temsilcileri ile yaptığı görüşmelerde Ağaç İşleme Makinesi ve mobilya aksesuarları satın aldılar” diye konuştu. 

26 OCAK 2014 GÜNÜ YAPILAN SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURULUMUZDA BAŞKANIMIZ HALİL AKBULUT GÜVEN TAZELEDİ.

26 OCAK 2014 Pazar günü yapılan Odamızın Seçimli Olağan Genel Kurulunda 2   aday yarıştı.434 oyun kullanıldığı seçimde mevcut Başkanımız Halil AKBULUT ve ekibi 359 diğer aday Muammer FİŞENGİ ve ekibi 71 oy almıştır.4 oyda geçersiz sayılmıştır.Buna göre oyların çoğunluğunu alan mevcut Başkanımız Halil AKBULUT yeniden Başkanlığa seçilmiştir.                    

DEVAMI FOTO GALİRİDE.


2.ULUSAL MOBİLYA KONGRESİ 11 NİSAN 2013 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 10.30' DA PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ KONGRE VE KÜLTÜR MERKEZİNDE AÇILDI. YAPILAN İSTİŞARE VE GÖRÜŞMELER SONUCUNDA BAŞKANIMIZ HALİL AKBULUT'A TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM EDİLMİŞTİR.

  
   
DEVAMI FOTO GALİREDE.

ÜYELERİMİZE DOLANDIRICILIK UYARISI !

Odamıza “Son günlerde danışmanlık hizmeti verdiklerini iddia eden bazı şahısların üyelerimizi arayarak KOSGEB’ den hibe destek kredisi çıktı. Belli bir ücret karşılığında belgeleri göndereceğiz. Bedeli karşılığında KOSGEB destekleri ile ilgili broşür, kitap doküman gibi materyaller göndereceğiz kredilerinizi belli bir komisyon karşılığında çıkaracağız” yönünde asılsız ve gerçeğe uygun olmayan beyanlarla üyelerimizi yanılttıkları ve maddi talepte bulundukları yönünde yoğun şikâyetler gelmektedir. 

Oda Başkanımız Halil AKBULUT gelen yoğun şikâyetler üzerine KOSGEB Denizli il müdürü Sayın Selim ERKOÇ ile görüşmüştür. İl müdürümüzün KOSGEB’ in böyle bir faaliyetinin olmadığını telefon açan kişilerin dolandırıcı olduğunu ve bu tür telefonlara itibar edilmemesini söyledi. Sayın ERKOÇ bununla ilgili önümüzdeki günlerde hem yazılı hem görsel basında açıklamasının olacağını söyledi.

Ayrıca KOSGEB hizmetleri ücretsiz ve aracısız verilmekte olup KOBİ’ lere ve girişimcilere verilen kredi ve destek programları öncelikle hizmet merkezleri, basın ve yayın organları ile en güncel bilgiler www.kosgeb.gov.tr adresinden duyurulmaktadır. 

Üyelerimize önemle duyurulur.


ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI DEVREDİLEN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İŞ VE İŞLEMLERİ

02.11.2011 tarihli ve 28103 mükerrer sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanarak yürürlüğe giren 665 sayılı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik yapılmasına Dair Kanun Hükmünde Kararname ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Aydın Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirilmekte olan iş ve işlemler, Denizli ili dosyalarının İl Müdürlüğüne intikalinden itibaren (27/03/2012) İl Müdürlüğünce Yürütülecektir.

Yukarıda adı geçen 665 sayılı Kanun Hükmünde Kararname öncesin Çalışma Bakanlığı Aydın Bölge Müdürlüğüne yapılan tüm bildirim, talep ve yazışmaların (İş Kazası ve Meslek Hastalıkları Bildirimi, Postalar Halinde İşçi Çalıştırılarak Yürütülen İşlerin Bildirimi, Toplu İşçi Çıkarma Bildirimi, İşletme Belgesi Talebi, İş Sağlığı ve Güvenliği Tespit Öneri Defteri Onayı, İş Müfettiş Raporlarına istinaden yapılan Noksanlıkların tamamlandığına dair yazışmalar v.b) bundan sonra il Müdürlüğümüze yapılması gerekmektedir.

Tüm üyelerimize duyurulur.

DENİZLİ MARANGOZLAR VE İNŞAATÇILAR ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANI HALİL AKBULUT İNŞAAT SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN ESNAF VE SANATKARLARI UYARDI.

Şehircilik Bakanlığı tarafından yayınlanan Yönetmelik gereğince artık inşaat işlerinde mesleki belge sahibi olması gerektiğini belirten Başkan Halil Akbulut 01 OCAK 2012 tarihinden itibaren mesleki belgesi olmayanlar (Geçici Ustalık Belgesi) inşaatlarda çalışamayacaklar. 

Konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Halil Akbulut Şehircilik Bakanlığı tarafından yayınlanan yönetmelik gereğince inşaat işlerinde yetki belgesi olmayanlar (Geçici Ustalık Belgesi) çalışamayacak. 01 OCAK 2012 tarihinde yürürlüğe girecek olan Yönetmelik gereğince 2012 yılı başından itibaren inşaat işleri ve tesisat işlerinde çalışanların yetki belgeli (Geçici Ustalık Belgesi) usta çalıştırılması zorunlu olacak dedi. 

'Yönetmelikte yetki belgesi olarak sayılan belgeler; Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından verilen belgeler, 3308 sayılı Kanun kapsamında verilen belgeler, kamu kurumu niteliğinde meslek kuruluşları tarafından verilen belgeler, İŞKUR kursları sonucunda edinilmiş belgelerin yanında inşaat ve tesisat işlerinde bu Yönetmeliğin yayımı tarihinden önce çalışmış olduğunu, müteahhitten alınacak yazı veya sosyal güvenlik kuruluşundan alınacak belge ile kanıtlayanlar Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerine başvurarak Yetki belgesi (Geçici Ustalık Belgesi) için kayıtlarını yaptırabilirler dedi. 

Ülkemizin deprem ülkesi olması ve depremlerde inşaat hatalarından ölenlerin sayısının yüksek olması inşaat sektörünü ve bu sektörde çalışacak işgücünün nitelikli olmasını daha da önemli kılıyor. Bu yönetmelik ile bu soruna çözüm getirilmesi ve sektörde çalışacak olan herkesin mesleki eğitim almasının sağlanması amaçlanıyor. İnşaat sektöründe yer alan yaklaşık 80 alt meslek grubunun işverenlerinin ve bu işverenlerin yanlarında çalışanların mesleki belgelerini (Geçici Ustalık Belgesi) alması için önlerinde birkaç günlük süre kaldı. Sürenin çok iyi değerlendirilerek belge almamış işçiler, işverenler acilen Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne başvurarak kayıtlarını yaptırmalılar diye konuştu.  

Ustalık Branşları;

(Ağır ve Tehlikeli Çimento Laboratuar Görevlisi, Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çimento Mekanik Bakımcı, Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çimento Üretim Operatörlüğü, Ahşap Boyama ve Vernikleme Elamanı, Ahşap Doğrama CNC Operatörü, Ahşap Doğrama İmalatçısı, Ahşap Doğrama Montaj Elamanı, Ahşap Doğrama ve Kaplamacı, Ahşap İskelet CNC Operatörü, Ahşap İskelet İmalatçısı, Ahşap İskelet Montaj Elamanı, Ahşap Kakmacısı, Ahşap Kalıpçı, Ahşap Kaplamacısı, Ahşap Montaj Elamanı, Ahşap Oymacısı, Ahşap Restorasyonu Elemanı, Ahşap Süslemecisi, Ahşap Tornacısı, Ahşap Çatıcı, Ahşap Üst Yüzey İşlemecisi, Alçı Blok Ustası, Alçı İşleri Ustası, Alçı Levha Ustası, Alçı Levha ve Profil Uygulayıcısı, Alçı Sıvacı, Alçı ve Kartonpiyerci, Alüminyum Ustası, Ariten Sistemleri Kurulumcusu, Asfalt Beton Kazma Operatörü, Asfalt Plent Operatörü, Bacacı, Badana Ustası, Bahçivan ve Fidan Ustası, Bakır ve Alüminyum Boru Tesisatçısı, Bakır Ustası, Beton Pompa Operatörü, Beton Santral Operatörü, Betonarme Demir, Kalıp ve Çatıcısı, Betonarme Demircisi, Betonarme Kalıpçısı, Betoncu, Boru Döşeyicili Makineler Operatörü, Boru Tesisatçısı, Borucu, Boyacı, Camcı, Cilacı, Delme Makinesi Operatörü, Depreme Dayanıklı Yapı Beton Zemin Malzeme Deneyleri, Distribütör Operatörü, Doğal Gaz Altyapı Yapım ve Kontrol Personeli, Doğal Gaz İç Tesisatı Cihaz Montajcısı, Doğal Gaz Tesisatçısı, Doğal Gaz Polietilen Boru Kaynakçısı, Doğal Gaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi, Doğramacı, Dozer Operatörü, Duvarcı, Döşemeci, Dülger Ustası, Ekskavatör Operatörü, Elektrik Ark Boru Kaynakçısı, Elektrik Pano Montörü, Elektrik Tesisat Proje Çizeri, Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü, Elektrik Tesisatçısı, Endüstriyel Boru Montajcısı, Endüstriyel Yapı Kalıpçısı, Fayans Kaplama Ustası, Finiser Operatörü, Greyder Operatörü, Güvenlik Sistemleri Elemanı, Haberleşme Sistemleri Elemanı, Harita ve Kadastro, Havalandırma Kanalı İmalat Montaj ve Bakımcısı, Hidrolik Kırıcı Operatörü, İnşaat Boyacısı, Isı Yalıtımcısı, Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli) 

Listede yer alan meslek mensupları Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne başvuru yapabilirler.


ODA BAŞKANIMIZ HALİL AKBULUT, MOBİLYA DENİLİNCE EV VE İŞYERLERİNİN OLMAZSA OLMAZLARININ AKLA GELDİĞİNİ BELİRTİRKEN "BU MESLEK BİTMEZ" DİYOR.


8. DECOYAP DENİZLİ İNŞAAT MALZEMELERİ DEKORASYON VE İÇ MİMARİ FUARI 17 - 20 MART 2011 TARİHLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Demos Fuarcılık Organizasyon Ltd. Şti. Tarafından ilimizde düzenlenen 8. Decoyap Denizli İnşaat Malzemeleri Dekorasyon ve İç Mimari Fuarı 17 – 20 MART 2011 tarihleri arasında EGS Park Kongre ve Fuar merkezinde yapıldı.

Denizli Marangozlar ve İnşaatçılar Odası olarak bizde fuarda ilk kez stant açtık. 17 MART 2011 Perşembe günü yapılan açılış töreni sonrası standımıza ilk ziyaret eden Sayın Valimiz Yavuz ERKMEN, Sayın Ticaret Odası Başkanı Necdet ÖZER ve Sayın Sanayi Odası Başkanı Müjdat KEÇECİ olmuştur. Ziyaret esnasında Başkanımız Halil AKBULUT Odamızın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Daha sonra Odamıza kayıtlı olan ve fuarda stant açan üyelerimize Başkanımız Halil AKBULUT öncülüğünde protokol ile ziyaretler gerçekleştirildi. Esnaf ve Sanatkârlar Odası olarak Üyelerimizin devamlı yanlarında olduğumuzu göstermek için 4 gün boyunca fuarda olacaklarını söyledi.

Geniş bir katılımcı profili ve ziyaretçi ile gerçekleştirilen inşaat malzemeleri dekorasyon ve iç mimar sektörleri ile ilgili en yeni ürün ve hizmetlerin sergilendiği fuarda hem stant açan firmalar hem de ziyaretçiler için bilgi ve yenilik olduğunu düşünüyorum diyen Halil AKBULUT bu nedenle Demos Fuarcılık, Katılımcı firmalar ve Denizli Halkına desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

 

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.84775.8712
Euro6.55036.5766
Üyelik Girişi